לוגו ארטפון מרובע
המרכז לסדנאות
צילום בסמארטפון

קצת עלי

היי, אני אוריאל בן יצחק, ואני נרגש לחלוק אתכם את התשוקה שלי לצילום בסמארטפון. נולדתי בישראל ומגיל צעיר אני חוקר את העולם דרך עדשת המצלמה. כצלם אוטודידקט ואומן דיגיטלי, הצלחתי להפוך את התשוקה שלי להזדמנות לחלוק את המומחיות שלי עם אחרים, בדרך חווייתית ומהנה.

בצילום מקצועי אני מתמחה בסגנון Fine art, וצילומים שלי נמכרים בגלריות בישראל ובעולם.

אני מאמין, שכל אחד יכול לצלם רגעים מדהימים עם המצלמה שכבר נמצאת איתו בכיס. זה לא קשור לטלפון היקר ביותר, או לסוג הסמארטפון – אייפון או אנדרואיד, אלא להבנה של איך להשתמש בו במלוא היכולת שלו. זו המהות של ארטפון – ArtPhone – המרכז לסדנאות צילום בסמארטפון שייסדתי בשנת 2017.

במהלך השנים הנחיתי סדנאות למגוון רחב של קבוצות, לרבות עובדי משרד ראש הממשלה, משרד החינוך, חברות הייטק, בנקים ועוד. אני גם ספק מורשה של משרד הביטחון, וגם עובד עם מערכת גפ"ן של משרד החינוך, וזכיתי במספר תחרויות צילום בישראל, כמו גם להציג בתערוכות.

תערוכת צילומים של אוריאל בן יצחק באוניברסיטת תל אביב
תערוכת צילומים באוניברסיטת תל אביב – מרץ־אפריל 2023

הסדנאות שפיתחתי הן זיקוק של מידע מקצועי וניסיון רב שנים. הן שואפות להגיע לתוצאות מיידיות בשיפור הצילום בסמארטפון, ללמד באמצעותן את הטכניקות הטובות ביותר הגורמות לשיפור מיידי באיכות התמונות שצולמו במצלמת הסמארטפון. 

עבורי, הצילום בסמארטפון מעניק ביטוי עצמי ותחושת מטרה ושליחות, ואני נלהב לעורר באחרים השראה באמצעות הצילום בסמארטפון.

אני מאמין שעל ידי שימת לב לטוב וליופי שסביבנו, וידיעת טכניקות הצילום הנכונות, כולנו יכולים לצלם תמונות מדהימות וליצור זיכרונות שיחזיקו מעמד לחיים שלמים. אז בואו הצטרפו אליי למסע הזה ותגלו יחד את אומנות הצילום בסמארטפון.

צילום בסגנון אומנות יפה מוצג למכירה בגלריה
צילום בסגנון אומנות יפה מוצג למכירה בגלריה

שאלות ששואלים הרבה

הרקע שלי מתפרש על פני תחומים נרחבים בצילום מקצועי, מצילומי כוכבים, דרך צילומי נוף, משפחה, אירועים, אדריכלות, אופנה ודוקומנטרי, בדגש על צילום בסגנון Fine art. צילומים שלי נמכרים בגלריות בישראל ובעולם.
במהלך החודשים מרץ־אפריל 2023 תערוכה עם יצירות שלי הוצגה באוניברסיטת תל־אביב.

סמארטפון עם סוללה מלאה, כלי כתיבה ומחברת כדי לסכם לעצמכם. לחלופין, אפשר לסכם באפליקציה בסמארטפון.

סוג הסמארטפון לא משנה, הסדנה מותאמת גם למכשירי אנדרואיד וגם למכשירי אייפון. העיקר שיהיה בו מצלמה.

הסדנאות מומלצות ל-15 משתתפים. עד 30.

ניתן להזמין הרצאה על צילום בסמארטפון שמתאימה ל-100 משתתפים ומעלה.

במידה ומעוניינים בסדנה למעל 30 משתתפים יש אפשרות לצרף מנחים נוספים (עד 3 מנחים נוספים) ניתן גם למצוא פתרון בהתאמה אישית, אנא פנו אלי באמצעות העמוד של יצירת קשר

כרגע לא מתקיימות סדנאות לציבור הרחב, אך ניתן להזמין סדנה אישית זוגית (הסדנה מוגבלת לעד שני משתתפים) מחיר סדנה אישית מתחיל מ- 800₪ לסדנה של שעה.

בכל מקום שתבחרו. הסדנה הועברה עד עכשיו מהצפון הרחוק עד לנגב, מים המלח ועד לתל אביב.

צילום צללית בשקיעה עם מצלמה
צילום פנורמי בשקיעה עם מצלמה בכנרת

רוצים לכתוב אלי? אפשר כאן